دسته بندی ها :
اصطلاحات رایج در ماشین لباسشویی سامسونگ

معرفی تکنولوژی ماشین های لباسشویی سامسونگ

فروشگاه اینترنتی سه راه نت روزانه تماس های بیشماری مربوط به مشاوره در مورد ماشین لباسشویی سامسونگ دارد و به همین خاطر بر آن شدیم تا تمامی اصطلاحات و مفاهیم مربوط به ماشین لباسشویی سامسونگ را برای شما قرار دهیم .
فقط در نظر داشته باشید که چنانچه در سال های قبل خرید ماشین لباسشویی خود را انجام داده اید شاید برخی از این اصطلاحاتی که کارشناسان ما قرار داده اند را در ماشین لباسشویی سامسونگ خود مشاهده نکنید.

Super Speed ( شستشوی فوق سریع )

شستشوی سریع لباس ها

ماشین لباسشویی سامسونگ دارای یک مشخصه ای به نام Super Speed است که باعث می شود که لباس های خود را زمانیکه خیلی عجله دارید و به فرض مثال می خواهید به یک مهمانی مهم برسید اما زمان کم می باشد با زمانی کمتر از ۵۹ دقیقه بشویید.
نکته مهم این می باشد که شرکت سامسونگ توانسته است که در این فناوری بدون اینکه لباسی با کیفیت پایین شستشه شود بشوید و در کل لباس ها را با همان کیفیت و نرمی و تمیزی قبل تحویل می دهد.

SUPER ECO WASH ( شستشوی اقتصادی )

در ماشین لباسشویی سامسونگ هم اکنون اکثر ماشین لباسشویی ها دارای مصرف انرژی +++A می باشند اما شرکت Samsung با ایجاد مشخصه Super Eco Wash این مصرف انرژی را باز هم به حداقل رسانده است. به وسیله این تکنولوژی لباس ها با اب سرد شستشو داده می شوند که برای اطلاعات شما عزیزان خوب است بدانید که اب سرد اولا باعث می شود که عمر لباس ها بیشتر شود و دوما اینکه اب سرد باعث کاهش مصرف انرژی می شود.

ECO BUBBLE ( تولید حباب )

شرکت سامسونگ در ماشین لباسشویی های خود به این فناوری اکوبابل خود خیلی می نازد. با وجود این فناوری انقلاب بزرگی در تولید ماشین لباسشویی های سامسونگ ایجاد شده است چرا که باعث می شود در مصرف انرژی به مقدار قابل توجهی کاسته شود و همچنین این فناوری باعث می شود که حباب هایی به وجود اید و این حباب ها مواد شوینده را فعال تر می کنند و مواد شوینده با قدرت بیشتری وارد منافذ و الیاف لباس ها می شوند و همین موضوع باعث می شود که زمانیکه لباس خود را از لباسشویی خارج می کنید تمیزی خاصی را ببینید که شاید در خیلی از ماشین لباسشویی های دیگر نبینید. ژنراتور اکوبابل تولید حباب می کند ولی نه حباب های عادی! این دستگاه مخصوص با فرمول ویژه ای، هوا، آب و ماده شوینده را در هم حل کرده و نوع خاصی از حبابهای محافظ را تولید می کند که سرعت جذب بسیار بالایی دارند. در عمل این حبابهای خاص با سرعتی ۴۰ برابر سریعتر جذب الیاف لباسها می شوند و قبل از شروع شستشو به داخل دیگ ماشین تزریق می گردند.
این انحلال ایده آل علاوه بر اینکه از باقیماندن پودر حل نشده در بین البسه جلوگیری می کند بلکه با نفوذ یک نواخت و سریع، انواع لکه ها را بلافاصله از بین برده و حتی از ساییدگی و آسیب دیدگی لباسها در اثر چرخش سریع جلوگیری می کنند.
تفاوت حبابهای خاص اکو بابل در فرمول تولید آنها، جذب سریع (۴۰ برابر سریع تر) و همچنین محافظت آنها از الیاف است (چون قبل از شروع شستشو به داخل دیگ تزریق می شوند و مانند بالشتکی مانع از ساییدگی لباسها با دیواره دیگ می شوند).
ضمنا این برنامه شستشو می تواند در اب سرد و با درجه حرارت ۱۵ درجه هم کار کند که همین موضوع همانطور که در بالا گفته شد باعث کاهش قابل توجهی در لباس ها می شود.

Eco Drum Clean ( تمیز کننده دیگ لباسشویی )

ماشین لباسشویی های سامسونگ دارای یک قابلیتی بسیار جالب و خودکار می باشد که باعث می شود که استوانه گردان یا همان دیگ ماشین لباسشویی از هر گونه باکتری و کثیفی پاک شود.
با کمک قابلیت شستشوی دیگ Eco Drum Clean سامسونگ که سازگار با محیط زیست می باشد، ضمن افزایش طول عمر دستگاه خود همیشه آن را نو و تمیز نگه دارید. با فشار تنها یک دکمه، آب و گرما (۷۰ درجه سانتیگراد) با سرعت دور موتور بالا هم ترکیب می شوند، باقیمانده شوینده ها، چرک ها و باکتری های بد بو که در سطوح داخلی دیگ لباسشویی قرار گرفته اند را بنحوی از بین می برند که نیازی به هیچ نوع تمیز کننده یا ماده شوینده مضر برای تمیز کردن دستگاه نخواهید داشت.
ضمنا توجه داشته باشید که بعد از هر ۴۰ بار شستشوی عادی و معمولی که در ماشین لباسشویی انجام می دهید یک بار از این مشخصه استفاده کنید.

Aqua Control ( کنترل نشتی آب )

با کمک فناوری کنترل نشتی آب سامسونگ (Aqua Control)، از کف خانه های خود در مقابل صدمات ناشی از نشتی آب محافظت کنید. شیلنگ توقف نشتی آب دارای یک اسفنج داخلی است که در صورت تشخیص نشتی توسط سنسور نشتی دیجیتال، افزایش حجم پیدا کرده و مسیر نشتی آب را مسدود می سازد. جهت محافظت بیشتر، ورودی آب و ماشین لباسشویی به طور خودکار غیرفعال و خاموش می شوند. بنابراین خیالتان راحت باشد، اتفاقات همیشه می افتند – اما نه در خانه شما.

Diamond Drum ( دیگ الماسه )

فناوری دیگ الماسه

در هنگام شستشو، دیگ ماشین لباسشویی تماس مستقیمی با البسه دارد؛ ازاین‌رو نوع طراحی دیگ نیز تاثیر مستقیمی بر عملکرد شستشو خواهد داشت. طراحی دیگ باید به‌نحوی باشد تا سایشی بیش از حد با البسه ایجاد نکند چراکه این موضوع موجب ایجاد خوردگی الیاف می‌شود و اثر نامطلوبی روی آن‌ها خواهد گذاشت؛ از سویی دیگر کم بودن بیش از حد این سطح تماس مانع از حرکت صحیح البسه درون دیگ و شستشوی مناسب آن‌ها می‌شود. شرکت سامسونگ با در نظر گرفتن این موضوعات در طراحی این محصول از فناوری دیگ الماسه استفاده کرده است. در این سیستم، نوع طراحی منافذ دیگ تغییراتی کرده‌اند که قدرت چنگ‌زنی ماشین لباسشویی بیشتر شده اما میزان سطح تماس البسه با دیگ کاهش یافته است. با کمک دیگ الماسه لباس‌ها به‌شکل چشمگیری کمتر چروک خواهند شد.

 

همپنین برای خرید ماشین لباسشویی سامسونگ میتوانید از طریق این لینک اقدام نمایید .