دسته بندی ها :
جدیدترین تکنولوژی های بکار رفته در ماشین لباسشویی های 2018 کدامند؟

جدیدترین تکنولوژی های بکار رفته در ماشین لباسشویی های ۲۰۱۸ کدامند؟

امروز ماشین لباسشویی جز لاینفک جهیزیه نو عروسان و خانواده ها شده است، از این رو سازندگان این نوع وسایل خانه در صدد بهینه سازی محصولات خود و اضافه کردن گزینه های کاربردی بیشتر برای محصولات خود جهت رفاه حال مشتریان و  فروش بیشتر هستند.

امروزه فناوری های زیادی به کمک بشر آمده تا زندگی را آسانتر کند.

تکنولوژی جدید ماشین لباسشویی های 2018 کدامند؟

 

ماشین لباسشویی ها هم از این قاعده مستثنی نبوده اند. در این مقاله میخواهیم تعدادی از گزینه ها و فناوری های جدید اعمال شده در این نوع دستگاهها را به شما معرفی کنیم:

فناوری ترموجت:

تکنولوژی ترموجت یکی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا است و با عملکرد خود مصرف انرژی و آب را کاهش و کیفیت شستشو را بالاتر می برد. همچنین این فناوری قادر است زمان شستشو را بیش از ۳۰ دقیقه کاهش دهد. در ماشین های لباسشویی که مجهز به ترموجت نیستند، آبگیری از قسمت پایین دیگ انجام می شود. سپس بر اساس نوع برنامه مشخص شده آب داغ وارد دیگ می شود. در این حالت آب داغ در پایین و آب سرد در قسمت بالای دیگ تجمع می یابد. لباس ها به مواد شوینده و نرم کننده آغشته می شوند و بدین خاطر  شست و شوی بیشتری نیاز دارند. برای رفع این مشکلات و بهبود عملکرد ماشین لباسشویی، این فناوری بسیار راهگشا است.

فناوری QuickDrive:

این تکنولوژی برای اولین بار در لباسشویی سامسونگ به کار گرفته شد و زمان لازم برای عملکرد دستگاه را به نصف کاهش داد و بدین طریق صرفه جویی در زمان را که مشتریان همواره به دنبال آن بودند، امکان پذیر شد. البته این افزایش سرعت همچنان با حفظ کیفیت عملکرد ماشین و کارایی مصرف انرژی همراه است و دوام لباس های شما را پایین نمی آورد. در این تکنولوژی، جریان آب به سرعت بر روی لباس ها میریزد و این امر باعث می شود تا مواد شوینده در عمق بافت لباس نفوذ کند و شستشویی کامل را در مدت زمانی کوتاه حاصل نماید. بنابراین برخلاف سیستم شستشوی لباسشویی های معمولی که لباس ها را به بالا و پایین، میچرخانند، تکنولوژی   QuickDrive، لباس ها را به جلو و عقب هم می چرخاند. به این ترتیب حتی در مقایسه با زمان های طولانی تر نیز لباس ها را تمیزتر می شوید.

فناوری  EcoBubble :

تکنولوژی حباب ساز EcoBubble ماشین لباسشویی سامسونگ قبل از چرخه شستشو، آب و شوینده را با هوا ترکیب کرده و حباب می سازد. این حباب ها در بافت لباس نفوذ کرده و تاثیرات ضدعفونی کردن لباس را در زمان کمتر، چندین برابر افزایش می دهند. همچنین با وجود فناوری دکمه Bubble Soak دیگر نگران از بین بردن انواع لکه‌های سرسخت نباشید. به واسطه ی این فناوری لباس‌ها به‌طور کامل در حباب خیس می‌شوند، و بدین‌ترتیب لکه‌ها عملاً سست شده و از بین می‌روند.

این تکنولوژی، به ویژگی های بسیار کارآمدی مجهز است. این ویژگی ها عبارتند از:

ویژگی Laundry Recipe، پیشنهادات خودکاری را در مورد چرخه شستشوی بهینه بر اساس اطلاعاتی مانند رنگ و نوع پارچه ارائه می دهد و دیگر نیازی نیست که کاربر در مورد مناسب ترین و بهترین چرخه شستشو، حدس بزند.

ویژگی HomeCare Wizard نیز ماشین را مورد ازریابی قرار می دهد و مشکلات بالقوه را به کاربر هشدار داده و به سرعت نیز راه حل هایی را برای برطرف کردن آن مشکل، پیشنهاد می کند.

فناوری   True Steam™ :

این تکنولوژی، آب را به بخار برای شستشو تبدیل می کند، تا مصرف انرژی کمتر و کیفیت بهتری نسبت به سیستم های قبلی داشته باشیم. در این تکنولوژی با بهره گیری از نفوذ ذرات بخار، مواد حساسیت زا و باکتری های مضر از لباس، بدون صدمه به تاروپود پارچه خارج می گردد. ماشین لباسشویی ال جی  به دلیل استفاده ازاین تکنولوژی، توسط سازمان هایی مانند AAFA و ASL موفق به دریافت گواهینامه در این زمینه شده است. از طرف دیگر تکنولوژی بخارشوی ال جی تازگی و طراوت خاصی با پخش بخار به لباسها می بخشد که از بین برنده چروک البسه تنها در ۲۰ دقیقه است.