دسته بندی ها :

مراحل ارسال سفارشات در تهران

سه راه نت جهت رفاه حال مشتریان گرامی کالای خریداری شده را برای شما به رایگان ارسال نموده و درب منزل تحویل می‌دهد. ارسال کالا در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران برای سفارشات بالای ۵ میلیون تومان رایگان بوده و در سفارشاتی که مبلغ آن کمتر از ۵ میلیون تومان است هزینه حمل و نقل به عهده مشتری خواهد بود. ارسال کالا در شهر تهران بوسیله موتور و یا وانت بار صورت می‌پذیرد و کالای خریداری شده طی حداکثر ۲۴ ساعت تحویل مشتری خواهد شد.

در صورتی که خریدار تمایل به استفاده از خدمات ویژه مانند بالابری و یا حمل کالا درون منزل را داشته باشد، می‌بایست در هنگام ثبت سفارش در فرم مربوطه به این مسئله اشاره کند و یا بعد از ثبت سفارش اینترنتی به صورت تلفنی با فروشگاه سه راه نت تماس گرفته و ما را نسبت به ابن مسئله آگاه نماید. توجه نمایید که هزینه خدمات ویژه نظیر بالابری به عهده مشتری است.

قبل از ارسال سفارش بصورت تلفنی با شما تماس گرفته شده و هماهنگی‌های لازم برای ارسال انجام می‌گیرد، لذا بعد از تایید تلفنی سفارش، هزینه انصراف به عهده مشتری خواهد بود.

سه راه نت متعهد است تا کالای سالم را به دست شما برساند، در صورتی که عیب یا مشکلی در هنگام تحویل کالا مشاهده نمودید، کالا را تحویل نگرفته و از امضای فاکتور فروش خودداری نمایید. در این حالت کالای فوق بدون هیچ هزینه‌ای تعویض می‌گردد.

لطفا توجه نمایید که بعد از تایید و امضای فاکتور فروش و تحویل کالا، در صورت بروز مشکلات احتمالی، کالا شامل شرایط گارانتی می‌شود و مسئولیت رفع این مشکل به عهده شرکت گارانتی کننده محصول می‌باشد.

لازم به ذکر است کلیه کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی سه راه نت دارای گارانتی اصل می‌باشند.

مراحل ارسال سفارشات در شهرستان‌ها

ارسال از طریق باربری:

در صورتی که کالای درخواستی خریدار توسط باربری ارسال شود، هزینه حمل از انبار تا دفتر باربری در تهران محاسبه شده و به اطلاع خریدار رسانده می‌شود. همچنین هزینه حمل از دفتر باربری در تهران تا دفتر باربری در شهر مقصد بر عهده خریدار می‌باشد (پس کرایه). آدرس دفتر باربری در شهر خریدار به اطلاع خریدار خواهد رسید لذا پس از رسیدن بار به شهر مقصد، خریدار باید جهت دریافت کالای خود به محل باربری مراجعه نماید.

توجه:

کالاهای سفارش داده شده در زمان ارسال صحیح و سالم تحویل باربری می‌گردد، لذا پذیرش کالا به صورت سالم از باربری به عهده خریدار می‌باشد و فروشگاه اینترنتی سه راه هیچگونه مسئولیتی در قبال شکستگی، ضرب‌دیدگی و پارگی کارتن کالا بعد از تحویل به باربری ندارد. هزینه باربری و تیپاکس در زمان تحویل مشخص و دریافت می‌گردد.

هزینه حمل از محل فروشگاه مبدا (تهران) تا باربری در حین خرید محاسبه شده و به اطلاع مشتری رسانده می‌شود. امکان پرداخت وجه پس از تحویل کالا ویژه ساکنین شهر تهران بود و این امکان برای شهرستان‌ها و جود ندارد، لذا برای سفارشاتی که آدرس تحویل بار در شهری بجز تهران ذکر شده باشد تنها پس از واریز مبلغ سفارش، کالای مورد نظر ارسال خواهد شد. برای ساکنین شهر تهران علاوه بر شیوه پرداخت اینترنتی امکان پرداخت در محل نیز وجود دارد.

برچسب ها :