ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی ۳rah.net ، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در قسمت قوانین می باشد، خواهشمند است این بخش را به دقت مطالعه فرمائید.

تعاریف

فروشگاه: منظور فروشگاه اینترنتی سه راه . نت می باشد.

سایت: منظور وب سایت اینترنتی فروشگاه سه راه . نت به آدرس www.3rah.net می باشد.

محتوای سایت: شامل متن،عکس،فیلم،مشخصات فنی محصولات و کلیه مقالات و اخبار درج شده در سایت ،وبلاگ و صفحات رسمی فروشگاه در شبکه های اجتماعی می باشد.

کاربر: هر شخصی که از طریق اینترنت وارد سایت شده باشد.

عضو: کاربری که به در سایت ثبت نام نموده و به عضویت سایت درآمده باشد،عضو نامیده می شود.

مشتری: کاربر یا عضوی که از سایت خرید می نماید.

سفارش: کالا یا کالاهایی که مشتری انتخاب نموده و قصد خرید آنها را دارد.

استعلام: ارسال سفارش از طرف مشتری و بررسی موجودی و تائید سفارش از طرف فروشگاه استعلام نامیده می شود.

قبول سفارش

در محیط الکترونیکی نیز به مشابه محیط فیزیکی هرگونه داد و ستد نشان دهنده وقوع یک قرارداد می باشد ، لذا نهایی نمودن سفارش و پرداخت پول و تائید نهایی به منزله قرارداد می باشد.

ثبت سفارش و استعلام

  1. با توجه به این که موجودی کالای فروشگاه و قیمت ها در بازار لوازم خانگی مرتب در حال تغییر می باشند لازم است مشتریان در مرحله اول استعلام نمایند ، یعنی مشتری می تواند سفارش خود را ثبت نموده و حداکثر تا ۲ ساعت بعد از ثبت سفارش (در ساعات اداری) تائیدیه سفارش را دریافت نموده و هزینه را پرداخت و سفارش را نهایی نماید ، البته در صورت واریز وجه خرید بصورت آنلاین و عدم موجودی کالا نیز فروشگاه حداکثر ظرف یک ساعت مبلغ واریز شده را به حساب مشتری عودت می نماید.
  1. در صورت عدم وارد نمودن اطلاعات صحیح در هنگان ثبت نام و ثبت سفارش مسئولیت بروز هرگونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی با خریدار می باشد.

روش های پرداخت

  1. پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی
  2. واریز به حساب بانکی
  3. واریز کارت به کارت
  4. پرداخت نقدی یا از طریق دستگاه پوز همراه مامور تحویل کالا (ویژه شهر تهران)

روش ها و هزینه های ارسال

  1. از طریق ناوگان ۳rah.net مخصوص شهر تهران
  2. از طریق باربری (مخصوص کالاهای بزرگ ویژه شهرستان ها) طبق تعرفه باربری ها
  3. از طریق شرکت تیپاکس طبق تعرفه
  4. از طریق پست جمهوری اسلامی ایران طبق تعرفه

مدت زمان تحویل سفارش ها

بسته به سایز کالا و محل سفارش بین ۲ ساعت الی ۹۶ ساعت از زمان تائید تهایی سفارش

نکات مهم در هنگام تحویل سفارش

مشتری موظف است هنگام تحویل کالا و قبل از باز نمودن بسته بندی مشخصات کالای تحویلی را با کالای سفارش داده شده و همچنین سلامت بسته بندی را کنترل نماید و در صورت باز نمودن بسته بندی حتی در صورت عدم تطبیق امکان عودت وجود ندارد.

خدمات پس از فروش

  1. سایت ۳rah.net فقط اقدام به فروش کالاهای با گارانتی معتبر می نماید ، لذا در صورتی که کالا با گارانتی قید شده در فاکتور مغایرت داشته باشد و یا گارانتی غیر معتبر و تقلبی باشد خریدار می تواند بلافاصله با هزینه ما کالا را به ما عودت نموده و به جای ان کالای معتبر دریافت نموده و یا پول خود را مطالبه نماید.
  2. در صورت وجود نقص در دستگاه (در مواردی که مشمول گارانتی باشد) فروشگاه ۳rah.net پیگیری لازم جهت تعویض احتمالی و رفع نقص دستگاه را انجام خواهد داد ولی گارانتی به عهده شرکت واردکننده و گارانتی کننده کالا می باشد.

اختیارات فروشگاه

فروشگاه خود را مجاز می داند در هر زمان نسبت به تغییرات فنی و ظاهری، تغییر محصولات و قیمت ها ، تغییر خدمات ، تغییر محتوا و… نسبت به مصالح خود اقدام نماید.

حق مالکیت مادی و معنوی

کلیه محتوای سایت ، وبلاگ و صفحه های فروشگاه در شبکه های اجتماعی صرفا” متعلق به شرکت نوآوران تجارت الکترونیک داتیس می باشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.