درباره سه راه نت

اهداف سه راه نت

سه راه نت

ما در سه راه نت به کیفیت بیشتر از کمیت اهمیت می‌دهیم، و در این راستا هر روز تلاش می‌کنیم خدمات بهتری بدهیم و در نتیجه، تجربه‌ی کاربری بهتری برای مشتریان گرامی فراهم کنیم. فروشگاه اینترنتی سه راه نت با شعار تضمین پایین ترین قیمت ، نخستین فروشگاه تخصصی و رسمی محصولات لوازم خانگی با ضمانت نامه های معتبر در ایران می باشد.

کیفیت حرف اول را در سه راه نت می‌زند. هدف سه راه نت بهترین بودن است. سه راه نت تلاش می‌کند سرویس بسیار مناسبی به مشتریان بدهد، با یک بار خرید کردن همیشه منتظر محصولات جدید خواهید بود.

درباره ما

ارتباط نزدیک کاری عوامل تیم اجرایی سه راه نت با شرکت ها و بنکداران و مالکین برندهای مهم در صنعت لوازم خانگی و همچنین حضور مستقیم در بازار و ارتباط با خرده فروشان و مصرف کنندگان به خصوص در شهرهای دورتر از مرکز و در نهایت مدت ها تجربه کاری در موفق ترین استارت آپ های الکترونیکی و انجام کار و مطالعات گسترده در این زمینه و سایر عامل های تاثیرگذار مانند بازاریابی ، برندینگ و تطبیق آنها با بازار ایران به خصوص صنعت لوازم خانگی ما را به این نتیجه رساند که نحوه پخش و بازاریابی در این مقوله با ایرادات اساسی مواجه است لذا تصمیم گرفتیم فعالیت تجاری خود را به این مقوله سوق دهیم.
مشتریان ما از طریق شبکه سه راه نت می توانند برندهای پر فروش از قبیل ال جی ، سامسونگ ، دوو ، بوش ،گری ،هایسنس و… را با مناسب ترین قیمت ها تامین نمایند ضمن این که علاوه بر لوازم خانگی بزرگ امکان تهیه اقلام دیگری مانند آبسردکن،تصفیه هوا،میز تلویزیون،پنکه،اجاق گاز،چرخ خیاطی،میز اتو و لوازم خانگی کوچک نیز از طریق این شبکه امکان پذیر می باشد.
خدمات ما در این شبکه تنها معطوف به تامین کالا نبوده و تلاش داریم با وجود تیم حرفه ای و توجه به زیر ساختها خدماتی مانند توزیع کالاهای بزرگ با قیمت و شرایط استاندارد،انبارداری طبق روش های اصولی و علمی ،بازاریابی علمی و مشاوره های مالی در راستای کنترل هزینه و افزایش سود بنگاه های کوچک و متوسط را به بسته خدماتی خود اضافه نمائیم.

X