خرید اقساطی آغاز شد

خرید قسطی لوازم‌خانگی، صوتی و تصویری و کولرگازی از فروشگاه سه‌راه‌نت

اگر کالایی در سه راه نت مورد پسند شماست اما بودجه کافی برای خرید آن در اختیارتان نیست نگران نباشید. آرزوی شما برآورده شد. از این پس میتوانید کالای مورد نظر خود را حتی بصورت اقساطی از سه‌راه‌نت خریداری کنید.

برای اولین بار در صنعت لوازم خانگی

  • تنها با یک چهارم پیش پرداخت

  • امکان خرید با چک های کارمندی و غیرکارمندی

  • امکان خرید با سفته (ضامن دولتی)

  • بدون نیاز به ضامن

  • امکان تقسیط از ۳ تا ۲۴ ماه

کارمزد

2.25 %

بازپرداخت

24 ماه

پیش پرداخت

0.25

چگونه قسطی خرید کنیم؟

تکمیل فرم

اگر می‌خواهید یک یا چند محصول از محصولات را به صورت اقساطی خریداری کنید در گام نخست باید فرم فروش اقساطی را تکمیل کنید. تکمیل این فرم در حدود ۴ دقیقه زمان می‌برد، لطفا اطلاعات خواسته شده در فرم را به دقت وارد کنید.

لطفا دقت نمایید نام شخص ثبت نام کننده با دارنده دسته چک یکسان باشد و مشتری نمیتواند با چک شخص دیگری اقدام به خرید نماید.

اعتبار سنجی

اعتبارسنجی اشخاص از طریق سیستم بانکی و شرکت اعتباری زیرمجموعه بانک انجام می پذیرد و تایید اعتبار مشتریان از اختیارات فروشگاه سه راه نت خارج است. لذا در صورت واریز پیش پرداخت توسط مشتری و عدم تایید اعتبار، فروشگاه سه راه نت فقط ملزم به عودت پیش پرداخت بوده و مسئولیت دیگری در قبال مشتری نخواهد داشت.

اهمیت گردش حساب

سیستم اعتباری ممکن است صلاحیت مشتری را تایید نماید ولی با توجه به حجم مانده و گردش حساب، مبلغ پیش پرداخت را افزایش دهد.

به طور معمول معیار سیستم اعتباری عدم وجود چک برگشتی، گردش حساب و میانگین مانده حساب می باشد. ذکر این نکته ضروریست که نیازی نیست حساب معرفی شده با حسابی که چک صادر می شود یکسان باشد . گردش و مانده حساب در سایر حساب های شخص مورد قبول است.

نوسانات بازار

با توجه به اینکه بین زمان درخواست تا تایید مشتری چند روز فاصله می باشد و ممکن است در این فاصله قیمت و یا موجودی دچار نوسان گردد، در صورت عدم پیش پرداخت، کالا با قیمت روز محاسبه می گردد و مسئولیتی بابت تغییر قیمت مورد قبول فروشگاه نخواهد بود.

از اینجا شروع کنید

در اولین قدم شما می‌بایست خود را به ما معرفی کرده، محصولات مورد نظر خود، مبلغ پیش پرداخت و تعداد اقساط دلخواه را برای ما مشخص کنید. با کلیک بر روی دکمه زیر به فرم آنلاین خرید اقساطی از سه راه نت هدایت می‌شود. شما باید این فرم را به دقت و با اطلاعات صحیح تکمیل کنید. اگر دسته چک به نام شما نیست لطفا فرم را با اطلاعات فرد دارنده دسته چک تکمیل کنید. برای شروع کار روی دکمه زیر کلیک کنید: