قوانین و مقررات

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی سه راه نت بر مبنای قوانین و آیین‌نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد و به کاربران این اعتماد را می‌دهیم که خریدی آسان را تجربه خواهند نمود. همچنین در طول انجام فرآیند خرید، در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تعاریف :

در این بخش واژه هایی که در متن قوانین مورد استفاده قرار می گیرند، تعریف می شوند.
 • فروشگاه: فروشگاه اینترنتی سه راه نت
 • سایت: وبسایت فروشگاه اینترنتی سه راه نت به آدرس www.3rah.net
 • محتوای سایت: شامل قیمت، متن، عکس، فیلم و مشخصات فنی محصولات یا کلیه مقالات و اخبار درج شده در سایت و وبلاگ می باشد.
 • کاربر: هر فردی که از طریق اینترنت وارد سایت سه راه نت شود، کاربر تلقی می شود.
 • عضو: کاربری که به عضویت اولیه یا کامل سایت درآمده باشد، عضو تلقی می شود.
 • مشتری: کاربر یا عضوی که از سایت خرید می نماید.
 • سفارش: کالا یا کالاهایی که مشتری انتخاب و قصد خرید آنها را اعلام می نماید.
 • استعلام: ارسال سفارش از طرف مشتری برای بررسی موجود بودن کالاهای سفارش داده شده و بررسی تغییر قیمت احتمالی.

ثبت سفارش و خرید کالا  :

 • استعلام قیمت و موجودی: سیاست قیمت‌‏گذاری در سه راه نت مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏ در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، سه راه نت موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. برای رفاه حال مشتریان جهت خریدی سریع و آسان، قیمت‌های درج شده در سایت به روز می‌باشد، اما ممکن است کالایی موجود نباشد، لذا جهت اطمینان از موجودی کالا می‌توانید بدون پرداخت هیچ گونه وجهی ثبت سفارش نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
 • پاسخ استعلام و نهایی کردن سفارش: بطور معمول حداکثر ۳ ساعت پس از ثبت سفارش، پاسخ استعلام و مهلت زمانی برای تکمیل سفارش برای مشتریان ارسال می گردد. پس از آن مشتریان فرصت خواهند داشت تا در مهلت مقرر سفارش خود را تکمیل و نهایی نمایند. چنانچه مشتریان در مهلت مشخص شده سفارش خود را نهایی نفرمایند، سفارش آنها ناتمام تلقی شده و دیگر امکان نهایی کردن آن را نخواهند داشت.

ارسال و تحویل کالا :

 • تهران : خریدهایی که در روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه تا ساعت ۱۴ از سایت انجام پذیرد طی همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌ ۱۴ ثبت شوند در اولین روز کاری بعداز خرید تحویل داده می‌شوند.
 • شهرستان ها : همچنین حمل در شهرستان ها توسط باربری حمل می شود و به پایانه مقصد باربری تحویل می گردد. هزینه ارسال کالا بوسیله باربری به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه  هنگام تحویل مرسوله) انجام می شود. مشتریان شهرستان اگر در خواست ارسال کالا با پست پیشتاز یا تیپاکس را داشته باشند بعد از انجام امور خرید با دفتر فروش سه راه نت تماس گرفته و به مسئول مربوطه اطلاع دهند همچنین هزینه ارسال کالا با پست پیشتاز یا تیپاکس به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه  هنگام تحویل مرسوله) انجام می شود.
  • همینطور خریدهای مربوط به شهرستانها طبق ساعات فوق ارسال به باربری می شود ( زمان رسید اجناس به شهرستانها توسط باربری اعلام  میگیرد که که معمولا بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت می باشد)
 • حومه تهران : هرینه ارسال کالا به حومه تهران به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه  هنگام تحویل مرسوله) انجام می گردد. کلیه جنس های خریداری شده قبل از ساعت ۱۴ ظهر در همان روز ارسال می شود در صورت خرید بعد از ۱۴ ظهر در روز کاری بعد از آن روز ارسال می شود.

امکان خطا در محتوا و قیمت های محصولات :

سه راه نت نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است سه راه نت تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اطلاعات مندرج برای هر محصول از منابع معتبر خارجی و یا کاتالوگ اصلی آن محصول ترجمه گشته و یا از شرکت‌های سازنده اخذ گردیده است. ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سه راه نت در مواردی دارای خطاهای نگارشی باشد. اگر محصول ارائه شده توسط سه راه نت دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

همچنین از آنجائی‌که این قیمت‌ها توسط کارشناسان و اپراتورها وارد سایت می گردند، همواره امکان خطای انسانی در ورود اطلاعات وجود خواهد داشت. لذا در مواقعی که این قیمت‌ها به اشتباه وارد سایت شده باشند هیچگونه تعهدی برای فروشگاه برای فروش کالا به همان قیمت اشتباه ایجاد نخواهد نمود.
در این موارد حتی چنانچه بر اساس قیمت اشتباه، کالا برای مشتری فاکتور و ارسال گردد، مشتری موظف است در صورتیکه کالا را از بسته بندی خارج نکرده باشد آن را عودت نماید. مشتری با قبول قوانین سایت حق هر گونه اعتراض در این موارد را از خود سلب می نماید.
X